פחחות וצבע

קרתה תאונה? אנחנו פה בשבילך...


קודם כל אנחנו מקווים שהכל בסדר ומאחלים לך בריאות שלמה.

 

תיקון כלי רכב לאחר תאונה הוא עניין רציני מאוד, תיקון הרכב חייב להתבצע תוך הקפדה יתרה על איכות התיקון ומקצועיות העבודה.

 

במוסך נגה נעניק לך את כל השירותים הדרושים ע"מ להחזיר את רכבך לכביש במהירות ובבטיחות האפשרית.בשלב ראשון תבוצע בדיקה והערכת נזק שנגרם ע"י מומחי השירות שלנו, כולל תיאום מול חברת הביטוח והזמנת שמאי.בשלב שני יעבור הרכב לטיפול המחלקות המקצועיות – המוסך, חשמלאות, מחלקת הפחחות והצבע.מחלקת הפחחות והצבע שלנו מהמתקדמות בענף הרכב הן בתחום הפחחות והן בגימור הצבע.המומחים שלנו ידאגו לשקם עבורך את הרכב שנפגע תוך שימוש בחלקים חדשים של חברת UMI ובהתאם להוראות השמאי.


אנו משמשים כמוסך הסדר של חלק מחברות הביטוח, ללקוחות UMI אשר אינם בהסדר עם מוסכינו אנו מציעים שירות VIP בתיקון תאונות:

  • השתתפות עצמית עד לגובה השתתפות במוסך הסדר.
  • קבלת רכב חלופי מהיום הראשון.
  • תנאי תשלום נוחים.


לקבלת מידע על זכויותך בתיקון תאונה לחץ כאן אנו לא מאחלים לכם שתצטרכו את השירות הזה אבל אם כן, אנחנו פה בשבילכם! שנה מצויינת ונסיעה בטוחה!

 

מוסך נגה, חיים איטח וכל צוות העובדים.
 
דע את זכויותך:
זכותך לבחור את המוסך בו יטופל רכבך. חברות הביטוח, שמאי הרכב יבואני הרכב וכד', אינן רשאיות לכפות עליך את רצונם- בחר במוסך עליו הנך סומך-שילמת עבור זכות זו!


זכותך לבחור את השמאי שיעריך את הנזק באופן עצמאי ובלתי תלוי לפי רשימת שמאים שפרסמו חברות הביטוח ונמצאת במוסך. במקרה וקביעת שמאי הרכב של חברת הביטוח(שמאי חוץ) איננה מקובלת עליך, ביכולתך להזמין שמאי בלתי תלוי (שמאי אחר) ולבקש מבעל המוסך הנחיה לזימון שמאי מכריע ו\או להזמנת ועדת ערר (משרד התחבורה) ו\או סיוע בהכנת תביעות משפטיות- תלוי באופי המקרה.


עמוד על זכותך כי רכבך יתוקן באמצעות חלפים ראויים באופן שרמת הבטיחות לרכב תישמר.


חברת הביטוח חייבת להחזיר את המצב לקדמותו ערב קרות התאונה. וודא כי קיבלת את מלא הפיצוי בגין ירידת ערך במידה ונגרמה לרכבך.


על השמאי למלא תפקידו בנאמנות, במסירות ובהגינות ללא משוא פנים ובאופן בלתי תלוי ולא משנה מי משלם את שכרו.


סוכן הביטוח שלך הוא נציגך ולא נציג חברת הביטוח וכך עליו לנהוג.


כאשר אתה מזמין פוליסת ביטוח וודא כי הכיסוי מכסה טיפול בכל מוסך מורשה שתבחר ועליו אתה סומך ולא רק ב-"מוסכי הסדר". סוכן הביטוח חייב לספק לך מידע זה.


דע כי המנהל המקצועי של המוסך הוא היחידי שמוסמך לקבוע את הטיפול הנחוץ לרכבך ואסור לשמאי לכפות שימוש בחלפים ממקור מסוים ו \ או תיקון במקום החלפה ולהפך וזאת בניגוד לדעתו.
דרוש לקבל טיפול אחריות מלאה של המוסך.


בביטוח מקיף בעל הפוליסה זכאי להחזר הוצאות משפט מחב' הביטוח.

 


 

ליעוץ מקצועי חייג: 04-8400468

דוא"ל: coach.nofit@gmail.com